Dofinansowanie z UE na innowacje 

Według statystyk, wiele polskich przedsiębiorstw co roku dostaje negatywną odpowiedź na wysłany wniosek o dofinansowanie ze środków UE na wprowadzenie przyszłościowych technologii do własnego firmy. Kłopotem na nieszczęście są nieodpowiednio pisane wnioski, które nie spełniają rygorystycznych wymagań brukselskich urzędników. Każdy taki wniosek znaczy kilkaset tysięcy albo wręcz kilka milionów straty.

Jeżeli już zatem zamierzacie wprowadzić nowoczesne technologie do waszego przedsiębiorstwa, które w dużym stopniu wpłyną na uzyskiwane przez was przychody finansowe, to warto zlecić pisane wniosków dla specjalistów. Obecnie na naszym rynku bez najmniejszego problemu znajdziecie sprawdzone i polecane firmy, tj. Ellipsisinnovations, które od wielu lat zajmują się pisaniem wniosków unijnych o dofinansowanie wdrożenia przyszłościowych technologii. 
Napisanie wniosku o dofinansowanie jest proste dla osób, które idealnie wiedzą, czego wymagają brukselscy urzędnicy. Na nieszczęście, ale jedynie nieliczne osoby mają na tyle bogate doświadczenia z pisania wniosków o dofinansowanie, aby wiedzieć, w jaki sposób napisać wniosek, który na pewno zostanie pozytywnie rozpatrzony. Firma Ellipsisinnovations słynie z pisania wniosków, które najczęściej zostaną pozytywnie rozpatrzone przez Unię Europejską. Sekretem tych wniosków nie jest wyłącznie perfekcyjnie, stylistycznie napisane pismo, ale głównie właściwa argumentacja. Właściwie każdy wniosek musi być stosownie uargumentowany i to w taki sposób, by został on pozytywnie rozpatrzony przez Unię Europejską. 

Zobacz więcej: ellipsisinnovations