Kurs makijażu 

Od kilku miesięcy zabieg przedłużania rzęs cieszy się ogromną popularnością. Wiele kobiet decyduje się na regularne przedłużanie rzęs, gdyż nic tak nie poprawi naszego wyglądu, jak gęste i przepięknie podkreślone rzęsy. Skoro istnieje na rynku ogromne zapotrzebowanie na zabieg przedłużania rzęs, to warto rozszerzyć ofertę waszego salonu kosmetycznego o tę usługę.

Na początku będziecie musieli udać się na specjalistyczny kurs przedłużania rzęs Nowy Sącz, by dowiedzieć się, jak prawidłowo utworzyć ten zabieg. Wbrew pozorom nie jest to proste, gdyż za każdym razem należy nałożyć odpowiednią ilość kleju, ażeby nie obciążyć stonowanych rzęs (zobacz również: Kurs wizażu Nowy Sącz). Jeżeli już będziecie nakładać dla swoich klientek zbyt wielką ilość kleju, to niestety ich naturalne rzęsy zaczną wypadać. Tylko świetnie wykonywane zabiegi przedłużania rzęs sprawią, że wasz salon kosmetyczny będzie chętnie odwiedzany przez klientki. 
Przedłużanie rzęs Nowy Sącz jest usługą, która wymaga regularnych wizyt w salonie kosmetycznym. Nic zatem dziwnego, że właściwie każdy salon kosmetyczny woli mieć ten zabieg w swojej ofercie. Tak naprawdę z góry znaczy to stałą klientkę, która regularnie będzie co trzy tygodnie przychodziła na zabieg przedłużania rzęs (więcej informacji na stronie: Przedłużanie rzęs Nowy Sącz). Efekt jaki uzyskuje się po zabiegu przedłużania rzęs jest olśniewający i niestety troszkę uzależniający. Realnie ciężko jest zrezygnować z ponownego wykonywania tego zabiegu, gdy widzi się ten cudowny wachlarz gęstych i idealnych rzęs na naszych oczach, który zdecydowanie jest wart wydania tych kilkuset zł. 

Więcej informacji: Makijaż Nowy Sącz.