Wysokie odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej 

Według obowiązujących przepisów prawnym w naszym kraju, każda osoba poszkodowana w wypadku samochodowym ma prawo domagać się od sprawcy wypłacenia odszkodowania. Odszkodowaniem objęty jest zarówno samochód osobowy osoby poszkodowanej, jak i wszelkie koszty medyczne poniesione z powodu wypadku. Odszkodowania Olsztyn nie są wprost wypłacane przez sprawców wypadku, ale przez firmę ubezpieczeniową, w której sprawca miał wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Na nieszczęście, ale zakłady ubezpieczeniowe nie są skore do wypłacania sprawiedliwych odszkodowań i w każdej sytuacji próbują zaniżyć kwotę. Według obowiązujących przepisów, wartość odszkodowania powinna całkowicie pokrywać wszystkie koszty leczenia oraz naprawy waszego samochodu osobowego. Jeżeli już zakład ubezpieczeń oferuje wam o wiele niższą kwotę, a wiecie, że trzeba wam się co najmniej kilkanaście tysięcy więcej, to warto wkroczyć na drogę sądową. 
Pozwane przez was towarzystwo ubezpieczeniowe zatrudnia doświadczonych prawników, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu podobnym spraw. Jedynie profesjonalny i doświadczony prawnik Olsztyn pomoże wam zakończyć tą sprawę z pozytywnym dla was werdyktem. Warto zgłosić się do dobrego prawnika, wręcz o ile nie posiadacie środków majątkowych na jego prowizję. Adwokaci w dużej liczbie przypadków idą z klientem na ugodę domagając się wypłacenia swojej prowizji dopiero wówczas, kiedy zakład ubezpieczeń wypłaci wszystkie należne środki finansowe. Nie musicie zatem obawiać się żadnymi kosztami i warto w tej samej chwili zgłosić się do profesjonalisty. 

Polecana strona: prawnik Olsztyn.