W jaki sposób stworzyć popularnego bloga

Pisanie bloga jest aktualnie jednym z najpopularniejszych możliwości wyrażania własnych emocji, zarażania społeczności własnymi zainteresowaniami, pasjami , a dodatkowo posiadaną wiedzą. Nie bez powodu, już omal każda postać medialnego świata prowadzi swój własny blog internetowy, wokół którego gromadzi swoich najwierniejszych fanów.

W tej chwili istnieje kilka bezpłatnych serwisów blogowych, oferujących początkującym adeptom sztuki blogowania możliwość założenia własnego bloga na darmowym serwerze z opcją wyboru layoutu dostosowanego do podejmowanej tematyki. 
 
Dlaczego polecam zacząć pisanie bloga? – aspekt wizerunkowy
Poza standardowymi i świetnie znanymi argumentami stojącymi za pisaniem bloga, coraz częściej wykorzystuje się go w celach autopromocji i tworzenia własnego wizerunku w wirtualnej rzeczywistości. Blog internetowy stał się fundamentem marki osobistej, pozwalając w intuicyjny i przystępny sposób pokazać własną osobę i posiadane umiejętności przed wszechstronną publicznością internetowych użytkowników. Jeszcze przed powstaniem serwisów typu GoldenLine lub LinkedIn, to właśnie spersonalizowane blogi internetowe stanowiły pierwszą flankę w walce o kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Wielu pionierów pisania bloga, dzieląc się swą wiedzą i pasją znalazło zatrudnienie na stanowiskach, o których wielu dziś mogłoby wyłącznie pomarzyć.
Jeżeli zatem zależy Ci na systematycznej budowie swojego wizerunku w sieci, postaw na blog internetowy. Pisanie bloga wcale nie jest takie skomplikowane – o ile treść Twojego przekazu będzie interesująca dla ewentualnych czytelników. 
Zobacz także: www.
Źródło informacji: ten link.